telefon
whatsapp
Instagram

Hakkımızda

TEKNOKEY’ den LED'li Aydınlatma Çözümleri

2015 yılında Adana' da aydınlatma sektörüne hızlı bir giriş yapan "Teknokey Led Aydınlatma" nın temelleri 2009 yılına uzanıyor.

Ana faaliyet konusu Led Aydınlatma ürünleri olan TEKNOKEY ’in ürün portföyünde Kuyumcu led aydınlatma, kuyumcu aydınlatma, vitrin aydınlatma, kuyumcu vitrin armatürleri, kuyumcu vitrin aydınlatma, Mağaza & ofis aydınlatma, Kuyumcu aydınlatma, park & bahçe aydınlatma, havuz aydınlatma, şerit led, led basamak armatürleri, fiberoptik, led projektörler, Mimari & dekoratif led aydınlatma ürünleri mevcuttur.

güçlü ekibi ve pazarlama organizasyonu ile bu ürünlerin proje bazlı satışını yapan firmamız, Ayrıca bunların dışında bilgi işlem teknolojileri, internet teknolojileri, web tasarım sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.

TEKNOKEY yurtiçi ve yurtdışından gelen mal alım-satım taleplerini uluslararası çözüm partnerleri vasıtasıyla karşılayarak müşterilerine tek elden hızlı çözümler sunmaktadır.

2015 Yılı başlarında daima ileriyi ve inovasyonu hedefleyen firmamız, kaliteli ürünleri pazara sunmanın heyecanını ve haklı gururunu yaşamaktadır. Bünyesinde Satın Alma,Üretim, Arge, Satış ve Pazarlama, Satış Sonrası Destek Departmanı, bulunan firmamız bu anlayış çerçevesinde hizmetlerine devam etmektedir.

Aydınlık yaşam için günümüz LED aydınlatma teknolojisini mimari tasarımları ile müşteri odaklı çözümler sunmak olarak belirleyen, TEKNOKEY, Projelerini sektörde en ihtiyaç duyulan kavram olan kalite üzerine konumlandırıyor.

Kelimenin tam manasıyla çekirdekten yetişme tecrübeli elemanların oluşturduğu  profesyonel kadrosuyla, farklı beğenilere hitap eden tasarımlarla aydınlık mekanlara imza atarak kalite ve estetiği en uygun maliyetlerle mekanlara taşıyoruz.

Marka değerlerini, sağlamlık, fonksiyon ve tasarım olarak belirleyen TEKNOKEY' in özünde koruduğu değerler ise; adil, dürüst, istikrarlı, paylaşımcı ve saygılı olmak.
  

Hedeflerimiz

Müşterilerimizin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik fonksiyonel çözümler sunabilen , mimari disiplininden kopmadan özgün tasarımlarımızı , titiz uygulamalarımızla LED aydınlatma ile birleştirerek kalite, tecrübe ve güveni birarada barındırabilen firmalar ile ortak başarılara imza atabilmektir.